Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap lesz felelés meg még...

Holnap lesz felelés meg még felmérő és szinte alig tudok semmit és nembirom megtanulni és ha felelek azt nem birom lepuskázni :s és nem akarok rossz jegyet kapni beteget nem jelenthetek mert most voltam pár napja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ha alig tudsz semmit, nincs gáz :)
2010. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Most voltál pár napja? Gondolom 4-5 napig otthon voltál és nem csináltál semmit, de még most is csesztél tanulni inkább kibúvót keresel. Kérd meg alázattal a szüleidet hogy igazolják a napot, ha még nem merítették ki a szülő három igazolását, ha igen akkor jobb híján lógj el, talán van olyan hülye az osztályfőnököd hogy leigazolja.
2010. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez semmiféleképpen nem megfelelő hozzáállás, sunyi jellemre utal... Ha nem tanultál, vállald a következményeit!

Ez a 2. válaszolónak ment

2010. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik, ha nem adsz neki használható tanácsot ne is írj, úgy rám förmedtél mintha én lennék ebben a helyzetben. A kérdező segítséget kért, én pedig adtam egy lehetséges alternatívát arra hogy legyen esélye jobb jegyet szerezni, egy igazolatlan óra kisebb veszteség mint egy karó és aki kap egy karót abból már jeles nem lesz év végén. Ezzel szemben te nem nyújtottál neki használható segítséget, csak engem ócsároltál, lehet hogy nem egy jellemes megoldás, de ez az egyik legjobb alternatíva az adott helyzetben. Ezen felül lehet hogy a kérdező éppen végez adott intézményben és az év végi vagy félévi jegyei számítanak a tovább tanulásnál, így egy ilyen vállad a hibádat tanács egyenlő a semmivel.
2010. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves 4. és 2.

Nem tudom hogy mi a jobb, ha nem adok tanácsot, vagy olyan tanács, ami abszolút de rossz. Azért azt feltételezhetjük mind a ketten, hogy végzős korában az ember nem ide fog írni egy ilyen kérdést, hogy hogy ússzon meg egy felelést. Én még mindig inkább megmondanám a tanárnak, hogy nem készültem, 3000% hogy megengedi hogy legközelebb felelj, vagy javíts! Így nem lesz igazolatlan órád, ami még nagyobb kellemetlenségeket okozhat és a jegy sem lesz olyan rossz!

Üdv

2010. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előbbi eszmefuttatás csak annyiból hibádzik, hogy nincs az a tanár aki ilyet megenged, a tanuló csak akkor mentesül a számonkérés alól, ha előtte legalább három napot mulasztott, így ha már lehúzott azóta egy napot akkor nem mentesül.
2010. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

érdekes tanáraid voltak, nekem 80% megengedte volna...

Csak sose fordult ilyen elő.

2010. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálnuk olyan volt egyszer hülyegyerek benyögi.. jajj tanárnő,,nem tudok semmit.!!!..erre a nő,, jólvan akkor te ma nem felelsz.mondom a kvanyád
2011. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!