Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van egy pár házi feladat -...

Van egy pár házi feladat - kérdésem föciből! Segítenél?

Figyelt kérdés

Hogyan élnek az emberek az egyes földrajzi övezetekben?

(Andok, mérsékelt övezetek, Északi-sark, ilyenek)

Az élet az esőerdőben?

térítői öveben?

átmeneti övben?

trópusi monszum-os területen?

Hogy tartják el magukat, hétköznapjaik?



előre is köszi annak aki segit, és nem a google-el nyaggat, ez egy kérdezős oldal, úgyhogy em véletlen kérek itt segítséget.


2010. nov. 5. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis valaki dolgozza ki helyetted a feladatokat. Te nem segítséget vársz, hanem hogy más dolgozzon helyetted. Járjon utána, olvassa el, írja le. Aha, tudod mikor...
2010. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor pont most volt őszi szünet. Az utolsó tanítási nap óta eltelt 7 nap. Ennyi idő alatt bőven utánanézhettél volna, bár még most sem késő. Jó munkát (ne várd, hogy bárki is megoldja a Te házi feladatodat)!
2010. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na megszólaltak a főokosok.segitséget kértem nem azt h csináld meg -.-" gondoltam pl linkre, ilyesmire...pfff de kössz ien segitség nemkell:S
2010. nov. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!