2010. nov. 4. 19:01
2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy igazad van, de le is kellene vezetni, hogyan kaptad meg! Sajna, a tanárnak nem elég egy szám!
2010. nov. 5. 06:56
3/4 anonim válasza:
erő=tömeg*gyorsulás
F=m*a ====> m=F/a
m=100N/6 m/s*s= 16,66666 kg
4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!
2010. nov. 5. 09:06