Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Dunaujvárosi Egyetem mechanika 1?

Dunaujvárosi Egyetem mechanika 1?

Figyelt kérdés
Ez az első félévem a Dunaujvárosi Egyetemen és elég nehéz számomra a mechanika 1 tantárgy. Magántanár nem opció, ráadásul levelezőn vagyok, szóval önállóságra vagyok ítélve. Mit ajánlotok? Könyv vagy online oktatóanyag? Ami kb. az amire nekem van szükségem? Mármint sok anyagot találtam YouTube-n is, de nem tudom, hogy nekem ehhez az egyetemhez ehhez a tantárgyhoz mi lenne a legoptimálisabb?

#egyetem #Dunaujvárosi Egyetem #mechanika 1 #Műszaki Bsc
tegnap 22:38
 1/2 IgaziÚriember ***** válasza:

"Mit ajánlotok?"


Azt hogy figyeljél oda órán, jegyzetelj és abból készülj céltudatosan. Ha valamit nem értesz akkor bedobod ChatGPT-nek hogy magyarázza el érthetően. Ha így nem sikerül felkészülnöd akkor youtube, könyvek, magántanárok segítségével sem sikerülne, mert egyszerűen gyenge képességű vagy.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a feltett kérdéseimre kapott válaszokat kommentelin, de te ritka nagy p@raszt vagy kedvesem.
ma 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!