Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez az oldal azért jött létre,...

Krisztike333 kérdése:

Ez az oldal azért jött létre, hogy egymást sértegessék?

Figyelt kérdés
Én segítséget szerettem volna kérni fizikából, ez helyett kaptam egy Szőke Krisztina nevet, pedig nem így hívnak és nem is vagyok "szőke". Nekem is van fizika könyvem, mégsem értem a fizikát, valaki azt írta tanuljak abból. Köszönöm az efféle segítséget, többet nem jövök ide. De ez az oldal felesleges, mert itt csak bántást kap az ember. Üdv.: Kiszti
2010. nov. 4. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos a fizikához én sem értek de szerintem nem csak bunkók vannak itt (bár sokan vannak ) Ne add fel próbáld újra
2010. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Én sem értek a fizikához, de vannak unatkozó emberek akik sajna ilyenek! Ne add fel! Írd ki inkább még1*! Csak lesz valaki aki segít!
2010. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg tedd ki ide a linket és megígérem ha felébred a lányom megnézetem vele (ha általános iskolai fizika)
2010. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%
Nos először sajnálni akartalak... bár lehet pont ezért írtad ki a kérdést, de aztán megtaláltam a kérdésedet amit emlegetsz... http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife.. Nos lehetséges, hogy a hajad színe nem szőke, de belül azért sugárzóan szőke vagy hidd el! Ezt a "szőke hölgyek" nem érzik de kívülről látszik.
2010. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
68%
Én is sokszor csalódom, akkor nem jövök erre egy pár napig, de aztán mégis próbálok segíteni ott ahol tudok. Tegnap pl feltettem egy számomra fontos kérdést, az első válaszoló válasz helyett hülyének titulált élből, mit mondjak nem esett jól. Én úgy vagyok vele, ha segíteni nem tudok, nem írok. Ne add fel! Vagyunk egy jó páran itt akik nem gúnyolódni, hanem tényleg segíteni próbálunk. Én sajna fizikában nem vagyok járatos. Anno 2-es voltam, bocs hogy nem tudok segíteni.
2010. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
2010. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A saját felületességed miatt ne mást hibáztass.

Írd le a kérdést, és biztos kapsz rá választ.

2010. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
07.36-os vagyok, most olvastam miről is szól ez az egész, hát tényleg nem írtál ki konkrét kérdést, így nem kaphatsz választ. Ezen nem kell megsértődni.
2010. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7:21 -es vagyok Így nem tudok segíteni
2010. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiírtál két kérdést, lényegi információ egyikben sem volt, ennyi idő alatt nem hiszem el, hogy ne lett volna kész az a fizika házi.
2010. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!