Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudom a jelentését....

Nem tudom a jelentését. Kérhetek segítséget? Részletek lent

Figyelt kérdés

A Szent Péter esernyőjéből kell olvasónaplót csinálnunk és szómagyarázatot kell írnunk minden fejezetben a megadott szavakra. A nagy részének megtaláltam a Net-en a jelentését, de van, aminek nem. Ezek a következők:

-superek

-safranyik


Ha valaki tudja, annak előre is köszönöm a válaszát.



aug. 6. 16:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10 hát pont nem. Azért vannak ilyen feladatok, hogy az "Internetes keresőkészségünket is fejlesszük", ahogy a magyartanárom fogalmazott.

A szövegkörnyezetből nem derül ki fene sem. A superekné asszem valami olyasmi volt, hogy a superektől hallotta a csárdában, vagy valami ilyesmi.

aug. 21. 14:50
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

"Azért vannak ilyen feladatok, hogy az "Internetes keresőkészségünket is fejlesszük", ahogy a magyartanárom fogalmazott."

És ez konkrétan a gyk-zási képességeiteket jelenti? :D

aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"És ez konkrétan a gyk-zási képességeiteket jelenti? :D"


Most nem tudom hány szót kellett kikeresnie, de ha megtalált magától hármat, kettőt pedig világért se sikerült neki önállóan, akkor teljesen okos dolog pl gyakorin segítséget kérni. Ez is az internethasználati készség része. És mielőtt mondod, hogy akkor megkérdezhette volna a többit is itt, az emberek nem szeretik másnak megoldani a teljes háziját. 5 szót én se kerestem volna ki neki, de kettőben még szívesen segítenek sokan, mert látszódik, hogy próbálkozott.

aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13

Köszönöm, hogy esszerű érveket írtál az előtted válaszolónak, amúgy 57 szót kellett kikeresnünk.

aug. 21. 16:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Vajon miért kellett olyan sokat?... Csak azért, hogy vajon megtaláljátok-e ill. meg tudjátok-e kerestetni másokkal? Vagy azért is, hogy meg is jegyezzétek, hogy mit jelentenek?... Esélyes, hogy az utóbbi is. Akkor pedig nem olyan hatékony az egész, ha mással kerestetitek meg...
aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként hogyhogy többször is osztályt ismételtél?
aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#15 képzeld el megjegyeztem szinte az összeset. Ja, és 55-öt megtaláltam magamtól és 2-höz kértem segítséget.
aug. 21. 17:16
 18/20 A kérdező kommentje:
#16, ezt honnan veszed?
aug. 21. 17:17
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért, hány éves vagy?
aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hamarabb is kapcsolhattam volna...
aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!