Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meg tudnátok fejteni ezt a...

Meg tudnátok fejteni ezt a nehéz találós kérdést?

Figyelt kérdés

Elvileg nagyon kevesen tudták megfejteni és sehol sem találtam rá választ. Hátha akad itt olyan, aki rájön.


"Fehérré változtatom a jegesmedvéket és meg is tudlak ríkatni. A fiúknak pisilnie kell miattam, a lányoknak pedig elrontom a haját. A celebek hülyén néznek ki miattam, de a hétköznapi emberek celebnek. Miattam lesz barna a palacsinta és miattam lesz szénsavas a pezsgő. Ha megszorongatsz kipukkadok, de ha rám nézel te pukkadsz ki. Mi vagyok?"



jún. 28. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy rosszul idézett rejtvény. Az utolsó mondata nem így hangzik. Ha jól lenne leírva, akkor a válasz:NEM
jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szénsav. A pezsgős mondat egyértelművé teszi.
jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Photoshop.
jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
1. mÁR leirtam, hogy a válasz a NEM
jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. A válaszod értelmetlen. Miért "nem"? Attól lesz fehér a jegesmedve, vagy attól nézel ki celebnek? Fejtsd már ki.

A szénsav ugyanezen okokból szintén nem jó megfejtés.

jún. 28. 10:48
 6/14 A kérdező kommentje:
Ahogy a photosop sem persze. Csak olyan írjon légyszi, aki tudja is vagy legalábbis racionálisan gondolkodva ki tud lyukadni valahol.
jún. 28. 10:50
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#5 A pezsgős mondat miatt nem lehet más. Ha gondolod mondhatok rá szinonimát is, pl. kémiai jelölést.
jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na de a szénsavtól hogy lesz fehér a jegesmedve? Vagy hogy nézek ki tőle úgy, mint egy celeb, a celebek meg hülyének? Aztán ott van az is ha ránézel kipukkadsz, vagy hogy tönkre teszi a lányok haját. Szóval ez elég nehezen lehet a szénsav. Itt egyetlen egy dologról van csak szó, ami mindegyik állításra igaz.
jún. 28. 14:32
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es: De tudok olvasni. Kíváncsian várom, hogy mégis hogy lenne értelmes a kérdés és hogy miből következtetted ki azt, hogy a "nem" a megfejtés.
jún. 28. 14:36
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
#9 Honnan tudjam én azt, de a pezsgős mondat kizár minden más megoldást. Ez a találós kérdés véleményem szerint arról szól, hogy túlgondoljad és nincsen valódi megfejtése.
jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!