2024. márc. 18. 20:01
1/4 krwkco válasza:
Pl. (1+4)*(1+4)*5^898
Indulj ki ebből.
2/4 A kérdező kommentje:
Ebből csak négy tag összege lesz. ' öt darab nullától különböző négyzetszám összegeként' kéri.
2024. márc. 18. 21:38
3/4 anonim válasza:
Jó úton indult el az első, csak picit módisítani kell hogy jó legyen.
A 25-öt nem (1+4)*(1+4)-ként kell felírni, hanem (9+4+4+4+4)-ként és meg is van.
4/4 krwkco válasza:
(1+4)*(1+4)=1+8+16.
Ebből az 1+8=9 az egyik négyzetszám és 16 adja a másik 4-et.