Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki ért az angolhoz, segítene?

Aki ért az angolhoz, segítene?

Figyelt kérdés

Halloween alkalmából az angol tanárnő megkért minket,h készítsünk egy rövidke fogalmazást egy rémtörténetről amiben egyszerű múlt és folyamatos múlt időt lehet használni.A kérésem az lenne,h segítenétek leellenőrizni a házimat?


Segítségeteket előre is nagyon köszönöm:)


15/L



The doll


A little girl went with her family among the shops and saw a doll in the window which showed two of her fingers.

She asked her parents take her to the doll. they did.The little girl took her doll at home She was very happy for the doll.She put in a box. While she wAs sleeping,

Suddenly, she heard that: "I came out of the box" .

The little girl didn't interested in,she sleeping on. Then she heard this: "here i am next to your bed".

A little bit disturbed, but she slept on. When she heard that "I'm already

next to your pillow " All of sudden she turned on her face and then unfortunately the doll was cutting off her head ....

In the morning, the parents were going into the girl's room when they saw the little girl on the bed with her doll,which showed three of her fingers.


2010. okt. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon horrorisztikus.

Nem went among the shops, hanem went shopping.

She asked her parents to buy her the dog.

took her dog home

happy with the dog

put it in a box

suddenly kis s, that nem kell

I have come out of the dog, bár ez nem múlt idő

wasn't interested, she was sleeping on (bár ez furán hangzik)

She felt a little bit disturbed

When helyett then, that nem kell.

All of a sudden

turned on her face= bekapcsolta az arcát. Turned her face.

The doll cut off her head, nem folyamatos

when the parents went into the girl's room (ez se folyamatos) they saw

2010. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mért írtam dog-ot végig a doll helyett.
2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg a box helyett is.
2010. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, vannak olyan dolgok benne, amit elsőre jól írtam, csak átírtam.Még 1x köszi:)
2010. okt. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!