A bója tömege (a beton kocka nélkül!) 50 kg, a beton sűrűsége 233,7 dkg/dm3, a vízé 1 kg/liter
A bója térfogata: ?? (dm3)
A tömör betonkocka élhosszúsága ?? (cm)
2023. dec. 2. 16:18
1/3 anonim válasza:
1. kérdés: tudod, mi a különbség az 1.2 és az 1/2 között?
2/3 A kérdező kommentje:
Csak kimásoltam a feladatot, amit feladtak :D
2023. dec. 2. 16:50
3/3 anonim válasza:
r=11,29/2, mb=50, Vb:=4*r^3*Pi/3
rok=2,337, Vk=a^3
rgv=1
mb + Vk*rok = (Vb/2 + Vk)*rov => a=