Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kötelező olvasmány a Hamlet....

Kötelező olvasmány a Hamlet. Kiket nevezünk főkamarásnak, udvarfinak, udvaroncnak, tisztnek?

Figyelt kérdés

Milyen feladatot szoktak ellátni ezek az emberek. Ha esetleg valaki tud egy jó oldalt ahol fenn van egy rövid történetleírás vagy elemzés az légyszi írja be a linket

(nem azért mert nem akarom elolvasni vagy megcsinálni az elemzést csak így lesz valami támpontom;))


2009. jan. 2. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


szia,én ezt az oldalt anno sokat használtam,mikor gimis voltam:-)remélem neked is segít..

ha nem jó az elemzés,írd be google-ba h.Hamlet elemzés,tartalom,stb..és tutira találsz valamit..


a tisztségeket is írogasd be keresőbe és kiadja,hogy mivel foglalkoztak. sok sikert!

2009. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!