Mennyi 16150 nek a 35 ezrelèke?

Nos nektek mi jött ki? "Mi már itt teljesen bele bonyolódtunk...

#matematika #számolás #Ezrelèk számítás
2023. szept. 24. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
565,25
2023. szept. 24. 19:14
 2/7 A kérdező kommentje:
ès ezt hogy számoltad ki?
2023. szept. 24. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
(16150/1000)*35 = 565,25
2023. szept. 24. 19:50
 4/7 2*Sü ***** válasza:
100%

35 ezrelék az nem más, mint 35 ezred, azaz 35/1000


Így:


16150 * 35 / 1000 = 565,25

2023. szept. 24. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a válasz hasznos.
2023. szept. 24. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
35 ezrelék az nem más mint 3.5 század, tehát a 3.5%-a 16150-nek a kérdés: tehát 16150*3.5/100=16150*0.035=565.25 de a fenti megközelités is jó.
2023. szept. 25. 21:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Kőszöntem a segítsèget!
2023. szept. 28. 06:35