Nos nektek mi jött ki? "Mi már itt teljesen bele bonyolódtunk...2023. szept. 24. 19:05
2/7 A kérdező kommentje:
ès ezt hogy számoltad ki?
2023. szept. 24. 19:26
4/7 2*Sü válasza:
35 ezrelék az nem más, mint 35 ezred, azaz 35/1000
Így:
16150 * 35 / 1000 = 565,25
6/7 anonim válasza:
35 ezrelék az nem más mint 3.5 század, tehát a 3.5%-a 16150-nek a kérdés: tehát 16150*3.5/100=16150*0.035=565.25 de a fenti megközelités is jó.
7/7 A kérdező kommentje:
Kőszöntem a segítsèget!
2023. szept. 28. 06:35