A 3,4,5,6,7,8,9 hatványai kellenek (10. hatványig) -? -

2010. okt. 17. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

valami a nulladikon mindig egy!!! ezt ne felejtsd el.

aztán vagy számológép, vagy fejecskéddel és papíron elvégzed a szorzást.

2010. okt. 17. 14:08
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nincs számológéped?
2010. okt. 17. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Benne kell, hogy legyenek a függvénytáblázatban, vagy egy régebbi könyved belső borítóján.
2010. okt. 17. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
és mi pötyögjük be neked a számológépbe???
2010. okt. 17. 19:47
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedvesebb válaszokra számítottam:S

kössz a semmit

2010. okt. 22. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Istenem és még te vagy felháborodva :D De jó...
2010. okt. 23. 07:40
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
de mire számítottál?
2010. okt. 23. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Előveszel egy papírt, és szépen felírod az említett számokat, aztán hatványozol.

Miért mi csináljuk meg helyetted?

Vagy nem tudod, hogy hogy kell? Mert akkor azt kérdezd!

Báár... Én 12 éves vagyok, mégis tudok hatványozni, így gondolom nem okoz gondot... Biztos idősebb vagy nálam.

2010. okt. 23. 12:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ez azért már gáz!Tényleg csak egy számológép kell hozzá, ha nincs akkor meg papír és számold ki.

Egyszerű: 3^0=1, 3^1=3, 3^2=9, 3^3=27 stb. (3X0=1, 3X1=3, 3X3=9, 3X3X3=27) Na remélem menni fog.

2010. okt. 23. 16:13
 10/12 A kérdező kommentje:

Már megbocsásson itt az összes rettentő okos ember!

Tudtommal ez egy olyan oldal, ahová akárki feltehet akármilyen kérdést, és normális, és kevésbé bunkó megjegyzést kap. Úgy látom, némely ember nincs tisztában azzal, hogy mire is való ez az oldal. Senki nem kérte tőletek, hogy kezdjétek fikázni a kérdezőt, vagy akármilyen udvariatlan megjegyzést hozzátegyetek, ugyanis nem ez volt az a dolog, amire én kíváncsi voltam. Tehát megkérem az összes igen "kulturált" hozzászólot, hogyha értelmes választ nem tud nyújtani, húzzon a sunyiba, és ne itt kezdje el fitogtatni, hogy Ő itt a Jani, és mindenkinél - a kérdezőnél - is okosabb. Ugyanis tudni illik, hogy az intelligens ember nem büszkélkedik azzal, hogy ő a nagy ész.

Hasonló válaszokat kívánok a ti kérdéseitekhez is, Üdv: K.

2010. okt. 23. 21:55
1 2