Ha most Zita és Péter együtt 20 évesek, akkor 2 év múlva mennyi lesz a két életkor összege? Köszönöm.

2023. júl. 29. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor 1 èv alatt összesen 2 èvet öregednek.

Akkor kèt èv alatt 4-et így 24

2023. júl. 29. 15:18
 2/2 krwkco ***** válasza:
100%

Egyenlettel, tejesen mechanikusan:

z+p=20

(z+2)+(p+2)=z+p+4=20+4=24

:)

2023. júl. 29. 15:29