Miről írjak[fogalmazás]?

Figyelt kérdés

gyakorlunk a magyar felvételire és azt a házit kaptuk,hogy a felvételiben megadott fogalmazás feladatot kell megcsinálni,de az ég világon semmi nem jut eszembe,hogy miről írjak.

cím: Eggyel többen

kezdés:Elkezdődött egy újabb év.Ez mindannyiunk életében nagy változást hozott,ugyanis...

ezt a tipikus "új gyerek jött az osztályba" témát nem nagyon szeretném,mert a tanár azt kérte,hogy valami eredetit írjunk.

légyszíves valaki segítsen...:S


2010. okt. 13. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 10-12 mondatból álljon,szóval ne olyan legyen amiről sokat kell írni:)
2010. okt. 13. 19:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanis nem a megszokott tanárnő lépett be az ajtón, hanem egy tszteletet parancsoló öregúr.

Mert a tanárnőnek a nyáron gyereke született, eggyel többen lettek a családban. Ti meg elmentek meglátogatni, vagy hasonló...

2010. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ááá...ezt tetszik:) nagyonnagyonnagyonköszöönöm szépeen:)
2010. okt. 13. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ..ez nekünk volt felvételi januárban. :D

Én azt írtam felvételin, h született 1 húgom. :D

2010. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D én is ilyenre gondoltam,de valami eredetibbet akartam:D

az első válaszolóé szerintem erre pont jó:)

amúgy az osztályban már tavaly is megírtuk akkor mindenki azt írta,hogy új gyerek jött az osztályba:D

ezért kellett valamiegyedibb.:D

2010. okt. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!