Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem olvastam el a köteleőt....

Nem olvastam el a köteleőt. Mit lehet tenni? 17/f

Figyelt kérdés
Az aranyembert kellet volna elolvasni. Pénteken írtunk belőle, és a rövidített alapján nem hiszem, hogy jól sikerült. Ezekre a dolgozatokra vagy egyest ad, vagy semmit, esetleg a hibátlanra ötöst. Ami szinte lehetetlen mert nagyon szivatósak a kérdések. Holnap megint írunk belőle, és félek, hogy két egyest fogok kapni. Tudom, hogy elkellet volna olvasni, nem vagyok büszke rá, hogy nem olvastam, de légyszi próbáljatok tanácsot adni.
2010. okt. 10. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Valahonnan töltsd le a filmet, és nézd meg!!
2010. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát 1 nap alatt nem hiszem hogy eltudod olvasni a könyvet (max. ha nagyon akarod.), úgyhogy továbbra is szerintem maradj a rövidítettnél. Keress több fajta olvasónaplót a neten, azokat olvasd el. Foglalkozz vele egy kicsit, akkor több esélyed lesz a jobb jegyre.
2010. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egyébként egy igen érdekfeszítő, és kalandos regény, én imádtam. Még azelőtt elolvastam, hogy tudtam volna, hogy kötelező lesz. :)
2010. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így jártál, nem tudlak sajnálni, a hétvégén kiolvashattad volna tégen, de akár még most is elolvashatnád estig a siránkozás helyett. Őszintén szólva meg is érdemelnéd a két karót.
2010. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 13 éves létemre pár óra alatt elolvastam.Te is tedd meg.Ha nem megy,akkor mondjuk minden 2. oldalt olvass el vagy nemtom mit tehetsz még...:SSS
2010. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg rohadtul unalmas mű, én szinte csak ezt nem olvastam el anno, mert a vaskapu résznél besokalltam...


Úgyhogy szerintem rövidítések +film...

2010. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a filmről azt hallottam, hogy nem sok köze van könyvhöz. Am azért nem olvastam el, mert én az ilyen könyveken bealszok. Mai könyveket szeretem.
2010. okt. 10. 14:16
 8/10 A kérdező kommentje:
és a legapróbb részletekre kérdez rá, nem is a cselekményre... az se tudta megírni rendesen aki olvasta kb.
2010. okt. 10. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Az van kedveském, hogy ellátogatsz a dezs.extra.hu oldalra, egy jó vírusírtóval kiegészítve,és ott le van írva az összes kis dolog az Aranyemberről,kb 4 oldalban, vagy 5. Minden le van részletezve, a cselekmények, pontról pontra. Unalmas még úgy is, de érthető! Azt még ma el is tudod olvasni.
2010. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

senki nem kérdezte, hogy szereted-e, nem ez alapján kötelező. Tudhattad előre, hogy mi lesz ha nem olvasod, akkor meg ne nyafizz, hogy egyest kapsz.

Probálkozhatsz még az utolsó pillanatban rövíditett változatokkal, meg megírt naplókkal, vagy filmekkel erőlködni de valószínüleg felesleges és úgyis megkapod az egyesed, mert legfeljebb csak nagyvonalakban lesz fogalmad róla, hogy miről szól a könyv.

Legközelebb majd felkészülsz.

2010. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!