2023. febr. 11. 17:22
1/3 anonim válasza:
A szakaszok: a, b, 104-a-b.
a = b + 104-a-b
b = (104-a-b)/3
------------------
Innen már megy?
2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Tudnál tovább segíteni?
2023. febr. 11. 17:29
3/3 anonim válasza:
(1) => a=52
(2) => b=(52-b)/3 => b=13 => A harmadik szám: 39.
Hülyeség, amit csinálsz!
A legkevesebb gondolkodásra sem vagy hajlandó.