[link]

2023. febr. 2. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A logaritmus alapokra vonatkozó azonosság használata után látszik, hogy a két függvény egymásnak konstansszorosa, így pedig triviálisan mindkét ordo irány igaz.
2023. febr. 3. 02:32
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem inkább mindkét irány hamis?


[link]

bár itt nem tudom, hogyan jött ki az 1/4-ed

2023. febr. 3. 23:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy milyen azonosságra gondoltál? Letudnád irni részletesen? köszi szépen
2023. febr. 3. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ezt használjátok ordo definíciónak? [link]


[link]

Erre a szabályra gondoltam, így log4(n)= log2(n)/log2(4)=log2(n)/2, tehát g(n)=4*f(n)

2023. febr. 4. 00:23