Minden golyón más szám van:*pirosokon az összes nem nulla, legtöbb kétjegyű szám van, **a fehéreken a 650-nél kisebb háromjegyű számok,***a kékeken 650-nél nagyobb háromjegyű páratlan számok.Hány golyónk van?Szám.ki a golyókon levő számok összegét.

Hány golyót kell találomra kivenni, hogy biztos legyen egy olyan golyó amelyiken páros szám van?

2023. jan. 22. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy mi van a pirosokon.
2023. jan. 22. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:

|F|=649-99=550

|K|=175

2023. jan. 22. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

of=(100+649)/2*550=205975


ok=(651+999)/2*175=144375

2023. jan. 22. 19:09