Hány golyót kell találomra kivenni, hogy biztos legyen egy olyan golyó amelyiken páros szám van?2023. jan. 22. 18:43
1/3 anonim válasza:
Nem világos, hogy mi van a pirosokon.
3/3 anonim válasza:
of=(100+649)/2*550=205975
ok=(651+999)/2*175=144375