köszönöm a segítséged!2022. dec. 6. 22:37
1/2 anonim válasza:
z = (36 - 35) / 6 = 0,16
z = (37 - 35) / 6 = 0,33
P(36 < X < 37) = P(0,16 < Z < 0,33)
P(0,16 < Z < 0,33) = P(Z < 0,33) - P(Z < 0,16)
P(0,16 < Z < 0,33) = (1 - 0,5634) - (1 - 0,6293) = 0,0659
Remélem jól számoltam ki.
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2022. dec. 19. 22:35