files.fm/u/tsybzz3cr2022. nov. 1. 18:34
1/4 anonim válasza:
5.
a) 56 fok
b) 68 fok
c) 28 fok
d) 84 fok
6.
a) C
b) C
c) D
d) C
7.
2,5k = t
(t - [0.2t + 6]) * 2 = k
(2,5k - [0.5k + 6]) * 2 = k
5k - 1k - 12 = k
3k - 12 = 0
k = 4 -> t = 10
4 kacsa, 10 tyúk
8.
12 * x = T
17 * (x + 5) = T + 120
5 * x + 85 = 120
5x = 35
x = 7
7 cm a másik oldal
9.
a) 3 * 9 + 3 * 6 = 45
b) 18
c) 1/3
10.
hétfő: x
kedd: 1,5x
szerda: 0,5x
csütörtök: 0,5x + 11
péntek: 0,5x + 24
x = 0,5x + 24 -> x = 48
48 + 72 + 24 + 35 + 48 = 227
2/4 krwkco válasza:
A 6-os jó.
7-es jó.
8-as jó.
9. a) 3 * 9 + 3 * 6 = 45
Szerintem 2*9(alul-fölül)+2*6(oldalt)+6+3+6+9(előlről-hátulról)=54
b és c jó.
10-es jó
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 2. 16:34