2022. okt. 18. 17:24
2/2 anonim válasza:
Definiáld, hogy mi a relatív szám, mivel ilyenről még nem hallottam
Egyébként: 5 - 5/6 = 4 + 6/6 - 5/6 = 4 + 1/6 = 4 1/6.