Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen módon készítenétek egy...

Milyen módon készítenétek egy tanulási táblázatot Excel-ben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg tanulnivalóm van. Angolból felelek hétfőn, írok szerdán. Magyarból októberre a következők vannak. Ki kell olvasni az Aranyembert + a Toldi estéjéből is lehet olvasónaplót készíteni meg az előbbiből i. Mivel még nem fejeztük be a 10.-es anyagot ezért két Petőfi dolgozat lesz. Aranytól min. 20 vsz-os ballada kell okt. közepéig, plusz a Toldi E.-ből részletek kellenek. Beadandó házi doga. Aztán gondolom majd fogunk írni egy töri tz-t is mert befejeztük abból a 10.-es anyagot. Plusz még tanulnom kéne a h i v a t a l o s magyar - és töri kisérettségire.
2010. szept. 25. 12:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok?
2010. szept. 25. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

egy naptárt amibe ezeket beirhatod.

vagy,ha nagyon excel kell neked.Akkor 2 oszlop 32.sor

1/1 Hónap neve.alá a 31 nap és mellé odairod mi kell arra a napra.Na,remélem érthető voltam.Sok sikert;)

2010. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az excelben vannak sablonok, többek között naptár is. készíts egyet a sablonvarázslóval, és oda beírhatod.

vagy vegyél egy asztali naptárat :)

2010. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenem nekem is van, én ezt használom, remélem segít. Át tudod írni olyanra, amilyen neked kell.... Itt a link:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!