Írjátok le h. h. számoltátok ki lécci!!2010. szept. 19. 17:16
2/3 anonim válasza:
10÷5=2
2÷3=0,6666666...
0,6666666. × 2= ~1,2/1,3
3/3 anonim 



válasza:





Szerintem
10 * 1.5 * 2/3
Mivel 1.5= 3/2, így
10 * 3/2 * 2/3 , azaz 10m