Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki profi angolból? (Bővebben...

Ki profi angolból? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Aki angolul perfektül tud, és tudna segíteni nekem kb 20-30 percet, annak örülnék nagyon.

Annyi lenne a kérés, hogy van egy oldal, ahol online, ingyen próbára lehet tenni az angol nyelvtudásunkat.

Ez egy tesztsor, ami 2 részből áll. 2x50 kérdés. Azon belül 10-10 db listening, 30-30 db vegyes, egyszerű válaszokkal és 10-10 db reading.


Aki kedvet kapott, és segítene nekem azzal, hogy az általa helyesnek vélt válaszokat leírná, azt nagyon megköszönném, illetve azt is, hogy hány pontja lett.


FONTOS: aki kipróbálja, valós e-mail címet adjon meg, mert a tesz első felét azonnal kiírja, hogy hány pont, de a 2. felének az eredményét e-mailben küldi el.

Csak akkor lehet elkezdeni a második felét, ha elértünk egy bizonyos szintet (kb 30 pont).


Aki tudna azzal segíteni, hogy leírja a helyes válaszokat, nagyon megköszönném.


És a link:

[link]


Sok sikert, és várom a válaszokat :$


2010. szept. 1. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Aki esetleg segít, így gondoltam:


pl.:


1.a

2.c

3.b

4.b

5.c

...stb

2010. szept. 1. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
American vagy British English teszt?
2010. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
British English
2010. szept. 1. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
én most csinálom online, akk minek irni ide a válaszokat?
2010. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert én azt hittem, hogy jól sikerült, mindent tudtam, és 20 pontom lett :S:S
2010. szept. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!