Nagyon sokat segítene.2021. szept. 7. 19:48
1/3 anonim válasza:
A szoba területe 15,75 m². A szőnyeg akkora, amekkorát veszel, de mindenképpen legyen 15,75 m² vagy annál kisebb.
Az akváriumban 15,36 liter víz van 2/3-ig megtöltve.
Javítsatok ki, ha tévedtem.
2/3 anonim válasza:
Szorozd össze a számokat és figyelj a mértékegységre!
3/3 anonim válasza:
1.
3,5*4,5=15,75 négyzetméter
2.
40*24*24=23040 köb cm = 23,04 liter
23,04...100%
x.......66,6%
x=23,04*66,6/100=15,34464