2021. szept. 6. 16:59
1/3 anonim válasza:
11111 - egy darab
Utolsó két számjegy lehet: 12, 16, 24, 32, 36, 44, 52, 56, 64
A valószínűség: 9/36 = 1/4
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm közben rájöttem a megoldásra nagyjából, csak azt nem értem már,hogy a kilencet miért 36-tal kell leosztani?
2021. szept. 6. 17:22
3/3 anonim válasza:
Azért, mert 6*6=36 lehet az utolsó két szám.