Valaki tud segíteni ? Sürgős lenne2021. máj. 25. 16:56
1/1 anonim válasza:
2*(2x+30)+x=180
4x+60+x=180
5x+60=180
5x=120
x=24
2x+30=2*24+30=78
78+78+24=180