2021. ápr. 22. 12:33
1/3 anonim válasza:
Ezen nincs mit megoldani. Bepötyögöd szépen a számológépedbe, a kijelzőn látott számot pedig kimásolod a füzetedbe.
2/3 anonim válasza:
sina=0,6845
a1=43,19°+k*360°, a2=180°-43,19°=k*360°=136,81°+k*360°
sina=-0,2971
a1=-17,28°+k*360°, a2=180-(-17,28°)+k*360°=197,28+k*360°
cosa=0,8453
a1=32,30°+k*360°, a2=-32,30°+k*360°
cosa=-0,4519
a1=116,87°+k*360°, a2=-116,87°+k*360°
A k tetszőleges egész számot jelöl.
3/3 A kérdező kommentje:
Koszii
2021. ápr. 26. 08:21