2021. ápr. 19. 12:44
2/6 A kérdező kommentje:
kösz főnök
2021. ápr. 19. 12:50
3/6 anonim válasza:
Ahogy az első válaszoló is sugallni szeretné, először számold ki az AC és BD átlók felezőpontját, ezek a pontok legyenek F és G (de bármilyen másik betű is lehet). Ha ez megvan, akkor az FG vagy GF vektort kell meghatároznod, de akár mindkettőt is megadhatod.
4/6 A kérdező kommentje:
hálám örökké legyen veletek
2021. ápr. 19. 13:00
5/6 A kérdező kommentje:
lenne még egy ha valaki tudna segíteni: Az a(1;2) b(8;6) c(3;-5) csúcsokkal adott háromszögben számítsuk ki az AA1 BB1 CC1 súlyvonalvektorok koordinátáit
2021. ápr. 19. 13:04
6/6 anonim válasza:
Fa=(B+C)/2=(11/2,1/2)
v=AFa=(9/2,-3/2)
sa:-3x-9y=-3*1-9*2
...