2021. ápr. 16. 17:15
2/4 anonim válasza:
Láttam őket a teszkóban, lefotóztam. Elég a fotós bizonyíték?
3/4 anonim válasza:
Legyen a kisebbik páratlan szám 2k+1, a nagyobb 2k+3.
2k+1+2k+3 = 4k+4 = 4(k+1), ahol k+1 egész szám, tehát 4(k+1) osztható néggyel.
4/4 anonim válasza:
Vagy még egyszerűbben 2k-1 és 2k+1 a két szám, ezek összege 4k, ami nyilván egész.