Valaki tudna segíteni?2021. ápr. 8. 16:40
1/4 anonim válasza:
P=1,8W
W=P*t=1,8W*100s=180Ws(azaz joule)
Ennyivel biztos csökkent.
3/4 anonim válasza:
Azért látom van olyan kretén aki a választ nem tudja, de abban holtbiztos hogy a másiké nem jó.
Kis magyarázat. Ennyi adatból tudjuk a leadott teljesítményt, azt megszorozzuk az időtartammal, ez lesz a végzett munka. Na legább ennyivel csökkent a kémiai, energia.
Azért tudjuk csak a minimumot meghatározni, mert nem ismerjük a belső ellenállást, így azt sem mennyi energiát fűtöttünk el rajta.
4/4 anonim válasza:
Azr kérdeztem a kérdezőtől,hogy elfogadja e a helyes választ, mert még meg sem köszönte az 1 es nek!