2021. márc. 20. 14:16
1/2 anonim válasza:
A=r*PI*(2*r+m)=r*PI(2*r+2*r)=4*r^2*Pi
4239=4*r^2*Pi
...
2/2 anonim válasza:
matekarcok.hu -n minden szükséges infót megtalálsz.