Tudom, hogy nem nehéz feladat, de tippem sincs. Valaki elmagyarázná, hogy hogy kell?2021. márc. 19. 10:38
1/1 anonim válasza:
T=31,4 e=7
31,4=7*f/3 => f=...
a^2=3,5^2+(f/2)^2 => a= ...
K=4a