Hogyan írhatom fel a normál alakban megadott számokat a tízes számrendszerben?


Azt írja, írjam fel a szám 10-es számrendszeri alakját.

A legelső szám, az 2,13.10⁵



2021. márc. 16. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi a dolgod, hogy elvégzed a műveleteket.


2,13*10⁵ = 2,13*100000 = 213000, ez lesz a 10-es számrendszerbeli alak.

2021. márc. 16. 12:26
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaa értem! Nem tudtam hogy ennyi az egész.
2021. márc. 16. 13:01