Azt írja, írjam fel a szám 10-es számrendszeri alakját.
A legelső szám, az 2,13.10⁵
2021. márc. 16. 12:05
1/2 anonim válasza:
Csak annyi a dolgod, hogy elvégzed a műveleteket.
2,13*10⁵ = 2,13*100000 = 213000, ez lesz a 10-es számrendszerbeli alak.
2/2 A kérdező kommentje:
Jaaa értem! Nem tudtam hogy ennyi az egész.
2021. márc. 16. 13:01