Kerlek ne legyetek mergesek de van egy feladat amit nem ertek es nagyon kene a segitseg(matek) Segitettek?🥺🥺 Koszonom elore is 🥺🥺


17 munkas egy munkat 7,6 ora alatt vegez el. Mennyi ido alatt vegzi el ugyanezt a munkat 32 munkas?


Koszonom🥺🥺


2021. febr. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4,0375.
2021. febr. 14. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordított arányosság.

17*7,6=32*x

x=17*7,6/32=4,0375

2021. febr. 14. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már hányadik kérdésed matematikából? Ráadásul alapvető kérdésekből. Ha az eddigi válaszokból, azok magyarázatából nem tudtál levonni semmi lényegi összefüggést, akkor itt nincs mit tovább magyarázni.
2021. febr. 14. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordított arányosság esetén az összetartozó értékek szorzata állandó. (#2)
2021. febr. 14. 20:17
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Hogy erted hogy hanyadik kerdesem ez matekbol?

Miert volt valaki aki ezt kerdezgeti vagy mi en csak most kerdezek eloszor ezen a napon

2021. febr. 14. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszadó vagyok, aki egyébként az első kettőre még válaszoltam, és így értem azt, hogy hányadik kérdést akarod még feltenni? Szerintem egyértelmű, hogy egy, és ugyanarról az emberről beszélünk.


Első kérdésed:

Kerlek ne legyetek mergesek ram. De en soha nem ertettem az egyenes aranyossagot es holnap fogok belole irni es nem ertem. Ha lehetne magyarazzatok el nekem ezt a feladatot hogy hogy kell kiszamolni mert fingom sincs?


Ha 30 dkg parizsi 225ft-ba kerul,mennyit kell fizetnem(hany forintot) 12 dkg-ert?


Második kérdésed:

Kerlek ne legyetek mergesek de en soha nem ertettem az aranyosagot foleg a forditottat hogy kell ezt kiszamolni es megtudjatok nekem magyarazni? koszonom🥺🥺🥺


a malomban 100 kg buzabol 75 kg lisztet nyernek. hany kg buzat kell megoroltetnunk hogy 246 kg lisztet nyerjunk


Harmadik kérdésed:

Kerlek ne legyetek mergesek de van egy feladat amit nem ertek es nagyon kene a segitseg(matek) Segitettek?🥺🥺 Koszonom elore is 🥺🥺


17 munkas egy munkat 7,6 ora alatt vegez el. Mennyi ido alatt vegzi el ugyanezt a munkat 32 munkas?


Koszonom🥺🥺

2021. febr. 14. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem tök mind1 hanyadik kérdése?


Aki tud segíteni és akar az fog. Nyílván a kérdező szeretné megérteni a feladatot is, kehet a levezetésbők nem jön rá magától ezért többször kérdez más feladatokkal.

Vagy csak szimplán megerősítész akar, hogy jó-e amit csinált.

2021. febr. 14. 21:21