Matek feladat megoldás segítség ?


Ezekről a feladatokról lenne szó.


[link]


2021. febr. 11. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A hozzáférés megtagadva a következőhöz: szivarvanyszakkepzohu.neolms.com Nincs jogosultsága az oldal megjelenítésére.

HTTP ERROR 403

2021. febr. 11. 20:03
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Javítva!


Köszönöm, hogy szoltál.

2021. febr. 11. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapfeladatok. Mi okozza a nehézséget?
2021. febr. 11. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:

1.

OB= a+b

CB= -d+b

EB= -c +a +b

DA= -d +a

EA= -a +a


Itt tulajdonképpen a nyilakat figyeld merre mennek, pl O-ból mutat ugye D-re a nyíl ami d, de ha D-ből akarunk O-hoz jutni akkor az - d lesz.

2021. febr. 11. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként itt a nyílakkal van amikor kétféleképpen is eltudsz jutni ugyanoda, szóval van mikor nem csak egy megoldás jó.
2021. febr. 11. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

2.

a+b= (-4;5)+(-3;3)= (-7; 8)


2a-b= (-8; 10) - (-3;3) = (-5;7)

2021. febr. 11. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:

3. C feladat:


AB=((-3)-(-4)); (3-5) = (1; -2)


Képlet: Végpont1-keződpont1; végpont2-kezdőpont2)


ezzel megtudod a többit is csinálni

2021. febr. 11. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Oldalfelező koordinátáknál osztani kell kettővel, de erre is van képlet a négyjegyűbe benne is van szerintem.
2021. febr. 11. 21:59