Kérlek segítsetek ebben hogy hogyan kell megoldani.2021. febr. 9. 15:00
1/1 anonim válasza:
A tekercsben indukált feszültség: Ui=N·ΔΦ/Δt
A vezetőkeret egyetlen menet, N=1
A vezetőkeretben indukált feszültség: Ui=ΔΦ/Δt=1,5/0,05=30 V