Valaki tudna segíteni ennek a feladatnak a megoldásában? Köszönöm. :)2021. jan. 25. 18:15
2/5 anonim válasza:
d=4 => r=2 => a=3 => m=sqrt(a^2-r^2)=sqrt(9-4)=sqrt(5)
A=r*Pi*(r+a)
V=r^2*Pi*m/3
3/5 anonim válasza:
Bocs! Én körkúpot néztem (#3)
Henger esetén m=a.
...
4/5 anonim válasza:
Kérdező, tényleg nem ismered a g-betűs barátnőt, akinek feltehetted volna a kérdést, hogy henger felszíne, térfogata?
Már kész lenne a házid!
5/5 anonim válasza:
Tényleg ennyire lusták a mai diákok? Nehéz beírni a böngésző címsorába, hogy henger térfogat?
Még online kalkulátor is van ehhez!