95/1.7 a négyzeten=? Mennyi?

2010. aug. 14. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ember, nincs számológéped?
2010. aug. 14. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3122,83737
2010. aug. 14. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
=902500/289 (kb. 3122,8)
2010. aug. 14. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A család apraja-nagyja számol?
2010. aug. 14. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez melyik rokonod?
2010. aug. 14. 21:41
 6/8 A kérdező kommentje:
de van csak már nemtom mejk gommbal kell négyzetre emelni vagy mi .amugy kössz ez azért kellet hogy kiszámoljam a testömeg indexemet . de ez az elhizott nak felelmeg de én testépitő vok és nem a zsir a többlet illetve a hasamon van egy kicsi na jó kicsit több annál de nem feltünő egyaltalán szóval a többi izom .amugy kössz mindnekinek mindent .páááá
2010. aug. 14. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul írtad le a feladatot... 32,87... és igen, ez elhízott
2010. aug. 14. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

1.7*1.7=2.89

95/2.89=32.87

2010. aug. 17. 12:47