X²-2x+1 Kéttagú összeg vagy különbség négyzetévé kell átalakítani. Hogy kell,légyszi?

2021. jan. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
(x-1)^2
2021. jan. 11. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:
x²–2x+1=(x–1)²
2021. jan. 11. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi még egy? y²+6y+9
2021. jan. 11. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
y²+6y+9=(y+3)²
2021. jan. 11. 19:09