2021. jan. 9. 23:07
2/4 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk inkább, hogy sorozat.
2021. jan. 10. 00:11
3/4 anonim válasza:
Ha bármilyen megkötés nélkül ismétlődhetnek a betűk, akkor 6*6*6*...*6 = 6^k darab képezhető. Ha k véletlenül 0 lenne, akkor is működik a képlet; 0 betű felhasználásával 1 darab betűsor képezhető, ami 0 darabot tartalmaz mindegyik fajta betűből.
4/4 anonim válasza:
Illetve 5*5*5*...*5 = 5^k, mivel 5-féle betű van.