Aki esetleg letudná vezetni megköszönöm mert számomra nem érthető ez a feladat2020. dec. 15. 09:47
1/4 anonim válasza:
m=22
c=11
T=474
T=(a+c)*m/2
Helyettesíts be!
b^2=m^2+((a-c)/2)
Helyettesíts be!
4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)
2020. dec. 15. 11:32