2020. dec. 14. 12:37
1/2 anonim válasza:
Besz ár+árrés=Nettó el. ár
Tehát :
1.4200-1800=
2.2500-800=
3.1500+600=
2/2 anonim válasza:
Annak idején csináltam Excelbe egy segédletet, ami kiszámolja ezeket, és tudsz vele gyakorolni/ellenőrizni.
Ha gondolod, írj rám, és átküldöm.