2020. nov. 30. 19:05
1/3 anonim válasza:
a)
sqrt((6+3)^2+(2-4)^2)=...
b)
(x-6)(4-2)=(y-2)(-3-6)
2/3 anonim válasza:
Bocsánat! Az AB egyenletét adtam meg.
b)
(x-6)(7-2)=(y-2)=-4-6)
3/3 anonim válasza:
Na még egyszer
b)
(x-6)(7-2)=(y-2)(-4-6)