Mekkora területű körcikk és milyen hosszúságú körív tartozik egy 8 cm sugarú körben 70%-os középponti szöghöz?2020. nov. 28. 17:09
1/3 A kérdező kommentje:
70°-os középponti szöghöz*
2020. nov. 28. 17:15
2/3 anonim válasza:
i=2*r*Pi/360*alfa=9,77
T=r^2*Pi/360*alfa=39,10
3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 28. 19:58