Valaki tudna segíteni némi magyarázattal a fenti feladatban? Sokat segítene!2020. nov. 26. 13:36
1/3 anonim válasza:
A fékezőerő = 20 000 N * 0,4 = 8000 N
A kocsi mozgási energiája: 1/2 * mv²
Ennyi munkát kell végeznie a súrlódásnak. s = W / F
Ügyelj, hogy SI-egységeket használj!
2/3 A kérdező kommentje:
Kijött és meg is értettem! Nagyon szépen köszönöm!
2020. nov. 26. 14:15
3/3 A kérdező kommentje:
Az F = mű*m*g nem ugrott be.
2020. nov. 26. 14:16