2020. nov. 11. 11:42
1/2 anonim válasza:
Ehhez kell még a magassága, anélkül csak paraméteresen lehet megadni.
2/2 anonim válasza:
Paraméteresen: Az egyenes kúp térfogata:
V = r^2 * pi * magasság / 3
ebből
r^2 * pi = 3 * V / magasság