Valaki ebben tudna segíteni? Nagyon megköszönném2020. szept. 30. 19:29
1/2 anonim válasza:
Írd le rendesen a függvény!
Talán f(x)=2^(-2x+3)?
2/2 anonim válasza:
Ha ez van, akkor
f(0)=8
f(T)=4
2^(-2T+3)=2^2
kölcsönösen egyértelműség miatt
-2T+3=2
T=1/2
A felezési idő 30'