pl(4)(48)
(2)(3)
-------=0,04És nem értem hogy jön ki?Nem 4/2 48/3 52/5 2x16 32/10,4?
(52)
(5)
2020. jún. 7. 07:41
11/30 anonim válasza:
(4 alatt 2)=6
(48 alatt 3)=17296
(52 alatt 5)=2598960
(4 alatt 2)*(48 alatt 3)/(52 alatt 5)=6*17296/2598960=103776/2598960=0,0399
12/30 A kérdező kommentje:
na és ezek a számok hogy jönnek ki? (4 alatt 2)=6
2020. jún. 8. 07:49
14/30 A kérdező kommentje:
Hát am ha olyan simán meg találnám benne nem itt kérdeznék. Nekem ez nem csak a lustaságról szól de egyébként mi van akkor ha így könnyebnek érzem? A cél még ugyan az. Csak ilyen felettes én le szabályozza ilyenkor a tömeget hogy vissza tereljen a nyájba. Mer olyan fegyelmezettek vagytok hogy egyből fel támad itt a nevelési igény mindenkiben. Rohadjon meg az az ember amelyik el várná a másiktól hogy ki nyisson egy könyvet amikor simán el magyarázhatja neki. Ezen az oldalon senki nem kérvényez senkit ara hogy válaszoljon kérdésfeltevésre van ki találva akkor mi a K*any*tokat irányításmániáskodtok? Mer biztos nem azzal van gond hogy a magyarázat 10 szóval hosszabb mint a be pofázás. Nincs bajom a könyvekkel sok könyvet olvasok de matek könyvből én még soha nem értettem még meg semmit mer csak úgy megy ha a konkrét ismeret elém van téve mintha csak a számba repülne a sűlt galab. És fosok ara hogy ez mennyire birizgálja a felettes éneteket meg hogy indul be nálatok a társadalmi seggnyalás. Először is a matek az matek Az oldalnak meg ugyan is kifejezetten ez a funkciója ha senki nincs aki közvetlen el magyarázza nekem. A kutyák meg ugassanak az az élet rendje!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. jún. 8. 13:53
15/30 anonim válasza:
xd nagyon frusztrált lehetsz, próbálj meg inkább barátnőt találni
én csak jót akartam neked, láthatnád
16/30 A kérdező kommentje:
hát a legjobbat azzal tennéd ha meg magyaráznád hogy jön ez a (4 alatt 2)=6 szám ki. Mer az agyam a zsebembe van az ilyenekhez. És nincs kedvem agyalni rajta és még úgyse tudnám meg mondani. A fusztrát emberekel meg nem teszel jót ha tovább fusztrálod őket.
2020. jún. 8. 17:37
17/30 anonim válasza:
nekem meg nincs kedvem téged oktatni, ha amúgy b@$zol tanulni, bocs
18/30 A kérdező kommentje:
hát senki sem kötelez. Meg honnan veszed hogy baszok? Csak új a módszerem. És nem tanítani kell mert untig semmi köze a tanuláshoz annak hogy fel teszek egy kérdést más meg meg válaszolja. Márpedig nekem ere van szükségem nem ki oktatásra ami ugye a kedves társadalmunk perverz fétise ha épp nincs kecske a közelbe.
2020. jún. 8. 19:27
19/30 anonim válasza:
amíg itt erőlködtél már ötször megtanulhattad volna
20/30 A kérdező kommentje:
Ez a hatos szám nem jó kérdés mert ott még az n alatt a k józan paraszti ésszel is egyszerű pl 4 almából hányféleképpen tudok ki választani kettőt. De a másik kettőhöz már nincs elég almám xD
szal a kérdésem eredetileg és meg hamisíthatatlan változatban ezekre vonatkozik:
(48 alatt 3)=17296
(52 alatt 5)=2598960
2020. jún. 8. 19:38